Abonelik

Abone Müşterilerimiz Kazanıyor
Abone olan müşterilerimiz % 50 gibi çok yüksek indirimler kazanıyor sizde abone olmak için abonelik türlerinden birisini seçebilirsiniz.

Motor Kurye – Hayatınızı Kolaylaştırır.

 

Kurye Aboneliği Hakkında Bilgiler

Neden abone olmalısınız?

Abone olarak yüzde kırk oranında kurye hizmetlerinden indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca Moto Kurye’nin online hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Abonelik türleri nelerdir?

2 tür abonelik vardır. bunlar cari abonelik ve pullu aboneliktir; ayrıca abone olmayanlar için nakit abonelik adı verilen abone olmayan müşteriler için kullanılan bir abonelik türüde vardır.

Abone olan ve olmayan arasında ne fark var?

Abone olan müşterişerimiz kurye hizmetlerinden yüzde kırk oranında indirim ve online hizmetlerimizin tamamından faydalanmaktadır. Abone olmayan müşterilerimiz ise online hizmetlerin sadece bir kısmından yararlanırken herhangi bir kurye hizmetleri için herhangi bir indirimden faydalanmaları söz konusu deildir. Abone ve abone olmayan müşteriler arasındaki farkı görmek için tıklayınız.

Firmamız abone olun avantajsağlayın.

Abonemiz olan müşterilerimiz her zaman indirimli fiyatlarlardan faydalanır, köpür geçiş ücreti ödemez, online hizmetler ile sipariş verebilir ve sipariş takibi yapabilir.

 

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İletişime Geçin!
sms
whatsapp
telegram
phone

SEO Powered By SEOPressor