Toplu Dağıtım Hizmetleri Davetiyelerinizi Kısa Zamanda Adreslere ulaştırır

dagitim

Dağıtım çok fazla ince detayı olan bir iştir. Gönderinin dağıtılacağı alan, gönderi sayısı, gönderinin ağırlığı, imzalı yada imzasız dağıtım seçenekleri… gibi bir çok etken vardır ve fiyatı etkilemektedir. En uygun dağıtım fiyatı için bu nedenle bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. 0212 320 15 36

Motor Kurye – Hayatınızı Kolaylaştırır.

Banka kredi kartları, hesap ekstreleri, broşür katalog, promosyon dağıtımları, toplantı veya kutlama davetiyeleri, dergi veya sürekli yayınların dağıtımı gibi hizmetler sunulmaktadır. İsteğe göre imzalı, imzasız, raporlu, raporsuz, alan dağıtım gibi ek hizmetlerde sunulmaktadır.

  • Şirketimizi arayarak fiyat ve dağıtım süresi konusunda gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
  • İmzalı dağıtımlar gönderi üzerinde belirtilen alıcıya direkt elden imza karşılığı yapılan teslimat şeklidir.
  • İmzalı dağıtımlarda hata oranı % 0'dır.
  • Alıcısı bulunamayan gönderiler için haber formu bırakılarak geri dönüşümler sağlanır. İkinci bir ziyaret yapılarak gönderi teslim edilir.
  • Tüm gönderiler barkod sistemiyle bilgisayara aktarılır.Tüm teslim detayları internet üzerinden veya yazılı doküman vaya disket/cd şeklinde verilir.
  • İmzalı dağıtımlarda şikayetleri hızla izleme ve inceleme olanağımız vardır.

TOPLU DAĞITIM, İMZALI DAĞITIM, İMZASIZ DAĞITIM, BROŞÜR DAĞITIM, İSTANBUL İÇİ DAĞITIM, EVRAK DAĞITIMLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYARAK DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

TELEFON : 0212 320 15 36

E-MAİL: info@motorkurye.com

admin
admin

moto kurye ve istanbul kurye acil kurye gönderilenizde hizmetinizdeyiz.kurye
İletişime Geçin!
sms
whatsapp
telegram
phone