Moto Kurye

Motor Kurye tarafından verilen moto kurye hizmeti İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) kısa zamanda taşıması  yapılır.

Hızlı ama ekonomik
Hızlı ama ekonomik

Kuryelerimiz günün her saatinde istanbulun her yerinde akıllı telefon vasıtasıyla çok hızlı(navigasyon) hareket ederek yüzlerce kuruluşa ve kişiye hizmeti vermektedir.

Moto kurye işleyiş;

Moto kuryeler Online yada  telefonla verilen siparişin ardından hemen  size ulaşır siparişi alıp  teslimatınısağlar.

Sipariş tipleri; Sizden alınıp başka firmaya götürme seçeneği,başka firmadan alıp size getirme seçeneği,başka firmadan alıp diğer başaka firmaya gönderme ödeme size ait gönderme seçeneği sağlanarak sizlere zaman kazandırır.

Örnek işleyiş;Bizi aradınız adınıza yapılmasını istediğiniz kurye işlemini merkezimize bildirirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın kuryeyi yönlendirerek kurye işleminizi başlatır.

ares arayan kurye
ares arayan kurye

Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da kurye taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir. Bu hizmetde kurye gönderisi sizin istediğiniz firmadan yine sizin istediğiniz başka bir adrese teslim edilir ödemesi sizden tahsil edilir.

Sizin veya göndermek istediğiniz kurye gönderisinin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil bizi aramanız yeterli İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir.

Sipariş taşıma,hızı ve fiyatları:

a)Normal gönderi b)Expres gönderi c) Vip gönderi şeklindedir.

a) Normal gönderi yakın mesafe 0 ila 10 km alanı kapsar teslimat süresi 90 dakikadır yavaş ve başka sipariş alma veya teslim ederek teslimat seçeneğidir.

Fiyat Abone 5.5 Abone olmayan 11.00 tl şeklindedir çok ekonomiktir.

Yakın mesafe,uzak mesafe ve çok uzak mesafe nedir? Harita üzerinde mavi işaret yakın mesafeyi gösterir,sarı olan işaret uzak mesafeyi gösterir,kırmızı olan ise çok uzak mesafeyi gösterir

b) Expres gönderi yakın mesafe 0 ila 10 km alanı kapsar teslimat süresi 60 dakikadır hızlı teslimat seçeneğidir bir adrese teslimatyapar yada bir adresten alır maksimum 2 evrakla teslimata gider.

Fiyat Abone 11.00 Abone olmayan 22.00 tl şeklindedir az ekonomiktir.

c) Vip gönderi yakın mesafe 0 ila 10 km alanı kapsar teslimat süresi 45 dakikadır çok hızlı teslimat seçeneğidir siparişi alır ve hiçbir adrese uğramadan teslimatı sağlar.

Fiyat Abone 16.50 Abone olmayan 33.00 tl şeklindedir ekonomik değildir.

Abone nedir neden abone olmalı? Abone olmak bir nevi gsm şirketlerin de olan kontür almaya benzer toplu kurye pulu alan firma veya kişi abone olur aldığı pul bitenedek abonedir gönderilerde%40 daha az öder her gönderilen moto kurye ücreti hesabından düşer.

Moto kurye gönderiRapor;

Rapor teslimatı tamamlanmış siparişler otomatik olarak sizlere mail gönderilir ayrıca online olarak sisteme girişyaparak teslimat raporlarını görebilir veya kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz

Online Hizmetler;

Online hizmetler bölümünden sipariş oluşturabilme sipariş takip etme ve cari hesapları kontrol etme çıktı alma gibi işlemleri rahatca yapabilirsiniz.

Sipariş Güvenliği ve sigorta; Sipariş güvenliği moto kuryelerimizin emtia taşıma çantaları sertplastikden olup kilitlidir gönderilen siparişler sıfır hasarla teslimat sağlanır.

Sigorta gönderilen hersipariş motor kurye ltd şti tarafından sigortalıdır imtianın zarar görmesihalinde gönderi ücretinin 4 katı ücret iade edilir

Neden motor kurye! Motor kurye personeli hem tecrübeli moto kuryelerden oluşmakta hemde donanım bakımından diğer kurye şirketlerinden farklı olarak tüm moto kuryeler araç izleme  ve navigasyon cihazıyla işlerini kolaylaştırır  bizler birtaraftan kuryelerin sondurumlarını izlerken kuryeler navigasyon sayesinde adresleri çok rahat bularak siparişlerin zamanında teslim olmasını sağlar farkımızdır ilginize teşekür ederiz işte telefonumuz 0212 320 1536 hemen arayın görüşmek üzere iyi çalışmalar.

Moto kurye izleme moto kurye takip
Moto kurye izleme moto kurye takip

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İletişime Geçin!
sms
whatsapp
telegram
phone

SEO Powered By SEOPressor