VIP Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe sürekli genişleyen hizmet ağımız kapsamında, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Özellikle İstanbul’daki firmalar için sunduğumuz VIP kurye hizmetimiz, 7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

VIP Kurye Nedir?

VIP kurye, son derece acil olan gönderileriniz için firmamızdan doğrudan bir motorlu kurye görevlisinin sizin gönderinizi hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmasını sağlar. Bu hizmet kapsamında, kurye personelimiz sadece sizin gönderinizi almak ve teslim etmekle görevlendirilir. Gönderiniz, başka hiçbir adrese uğramadan, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde bile hızla teslim edilir. İstanbul içinde gönderiniz minimum 10 dakika, maksimum 1 saat içerisinde alıcıya ulaştırılır.

Kimler VIP Kurye Hizmetinden Yararlanabilir?

VIP kurye hizmetimiz öncelikli olarak abonelerimize sunulmakla birlikte, abone olmayan müşterilerimiz de bu hizmetten yararlanabilir. Abone olmayan müşteriler, acil ihtiyaçlarını bize ilettiklerinde hızlıca VIP kurye personelimizi yönlendirerek işlerini hızlandırmalarına yardımcı oluruz. Abone olmak ve hemen sipariş vermek oldukça kolaydır; tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Teslimat Sürelerimiz

VIP kurye hizmetimizde teslimat süreleri, mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Kısa mesafeler için (örneğin Mecidiyeköy’den Şişli’ye, Karaköy’den Taksim’e) teslimat süresi 10 ila 30 dakika arasında değişmektedir. Daha uzun mesafeler için (örneğin Florya’dan Tuzla’ya, Beylikdüzü’nden Pendik’e) teslimat süresi 75 ila 120 dakika arasında değişir.

VIP Kurye Ücretleri

VIP kurye hizmetimizin ücreti, standart veya express kurye hizmetimize göre farklılık göstermektedir. Ücret bilgisi için aşağıdaki butona tıklayarak adres seçimi yapabilir ve fiyatı kolayca öğrenebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenilir kurye hizmetini sunmak için buradayız. VIP kurye hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Size Nasıl Yardımcı olabilirim ?

Merhaba, motorkurye.com'a hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olabiliriz ?

Powered by WpChatPlugins